2019 Yılı Kazanan Öğrencilerimiz

Öğrencilerimizin Kazandıkları Üniversiteler

Mimar Sinan Üniversitesi

HAZAL BİLGİÇ Grafik Tasarım Bölümü
AYŞENUR AYDIN Grafik Tasarım Bölümü
SELİN SU BAĞCI Grafik Tasarım Bölümü
AYKİ TİMİNYAN Grafik Tasarım Bölümü
SELİN SU BAĞCI Resim  Bölümü
EMİR SEL Resim  Bölümü
GAYE ŞEHRİ KILIÇ Resim  Bölümü
ECE ASLI ERİKÇİ Resim  Bölümü
HAZAR KERTİŞ Resim  Bölümü
FURKAN TURAB ÇAP Resim  Bölümü
ZEYNEP NİDA PAKMAN Resim  Bölümü
ENES AKÇA Resim  Bölümü
EMİR SEL Heykel  Bölümü
ECE ASLI ERİKÇİ Heykel  Bölümü
BİLGE İYİBOZKURT Heykel  Bölümü
SUDE IRMAK HEKİMOĞLU Heykel  Bölümü
GAYE ŞEHRİ KILIÇ Seramik  Bölümü
TUBA KAYA Seramik  Bölümü
SUDE IRMAK HEKİMOĞLU Seramik  Bölümü
HAZAR KERTİŞ Seramik  Bölümü
ZEYNEP NİDA PAKMAN Seramik  Bölümü
EKİN YUNUSOVA Seramik  Bölümü
İREM SEDA YILDIRIM Seramik  Bölümü
SUMRU YÜKSEL Seramik  Bölümü
ALEYNA KURT Seramik  Bölümü
ENES AKÇA Seramik  Bölümü
GİZEM ÇALIŞKAN Seramik  Bölümü
ZEHRA TÜTÜNCÜ Seramik  Bölümü
ALEYNA ASLAN Seramik  Bölümü
BEHİCE UÇAR Seramik  Bölümü
HAZAL BİLGİÇ Tekstil ve Moda  Tasarımı Bölümü 1.si
GİZEM ÇALIŞKAN Tekstil ve Moda  Tasarımı Bölümü
HAYAL RABİA MUSLU Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
İREM SEDA YILDIRIM Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
ENES AKÇA Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
ZEYNEP AYDIN Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
MERVE ÇAN Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
ALEYNA ASLAN Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
AYŞE İREM ERDEM Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
AYLİN KUTKU Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
BERKAY YILDIZ Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
BEHİCE UÇAR Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
TUĞBA KAYA Sahne Dekor Kostüm Bölümü
BİLGE İYİBOZKURT Sahne Dekor Kostüm Bölümü
HAZAL BİLGİÇ Sahne Dekor Kostüm Bölümü
HAZAR KERTİŞ Sahne Dekor Kostüm Bölümü
ECE ASLI ERİKÇİ Sahne Dekor Kostüm Bölümü
ZEYNEP NİDA PAKMAN Sahne Dekor Kostüm Bölümü
AYŞENUR AYDIN Sahne Dekor Kostüm Bölümü
İREM SEDA YILDIRIM Sanat Eserleri Konservasyonu ve Restorasyonu
ZEYNEP AYDIN Sanat Eserleri Konservasyonu ve Restorasyonu
ALEYNA KURT Sanat Eserleri Konservasyonu ve Restorasyonu
ZEHRA TÜTÜNCÜ Sanat Eserleri Konservasyonu ve Restorasyonu
AYLİN KUTKU Sanat Eserleri Konservasyonu ve Restorasyonu
ÖZLEM KÜÇÜKYILMAZ Sanat Eserleri Konservasyonu ve Restorasyonu
Öğrencilerimizin Kazandıkları Üniversiteler

Marmara Üniversitesi

AYŞENUR AYDIN  Grafik Tasarım Bölümü
BORA TUNA Grafik Tasarım Bölümü
ECE ASLI ERİKÇİ Grafik Tasarım Bölümü
HAZAL BİLGİÇ Grafik Tasarım Bölümü
HAZAR KERTİŞ Grafik Tasarım Bölümü
ECE ASLI ERİKÇİ Grafik Tasarım Bölümü
EKİN YUNUSOVA Grafik Tasarım Bölümü
ENES AKÇA Grafik Tasarım Bölümü
HAZAR KERTİŞ Grafik Tasarım Bölümü
HAYAL RABİA MUSLU Resim Bölümü
ZEYNEP NİDA PAKMAN Resim Bölümü
ALEYNA KURT Resim Bölümü
ENES AKÇA Resim Bölümü
GAYE ŞEHRİ KILIÇ Resim Bölümü
GİZEM ÇALIŞKAN Resim Bölümü
TUBA KAYA Resim Bölümü
BORA TUNA Resim Bölümü
ALEYNA ASLAN Resim Bölümü
AYŞENUR AYDIN Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
BEHİCE ELİF UÇAR  Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
GİZEM ÇALIŞKAN Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
BORA TUNA Seramik Bölümü 2.si
GİZEM ÇALIŞKAN Seramik Bölümü
HAZAL BİLGİÇ Seramik Bölümü
ZEYNEP NİDA PAKMAN Seramik Bölümü
HALİD DOĞU Seramik Bölümü
BENSU GÜVEN Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
HAYAL RABİA MUSLU Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
ECE ASLI ERİKÇİ Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
FURKAN TURAB ÇAP Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
ATAY SADE Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
FATIMA ALEYNA CEYHAN Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
SELİN SU BAĞCI Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
GAMZE AKBABA Fotoğraf Bölümü
GİZEM ÇALIŞKAN Heykel Bölümü
Öğrencilerimizin Kazandıkları Üniversiteler

Kocaeli Üniversitesi

SEMA ÇOLAK Grafik Tasarım Bölümü 1.si
KÜBRA YILMAZ Grafik Tasarım Bölümü
AYLİN KUTKU Seramik Bölümü
KÜBRA YILMAZ Seramik Bölümü
YELİZ KILIÇ Resim Bölümü
ŞEYMA NUR GÜNEŞ Resim Bölümü
AYLİN KUTKU Heykel Bölümü
ENES KARADAĞ Fotoğraf  Bölümü
HALİD İSLAM DOĞU Fotoğraf  Bölümü
Öğrencilerimizin Kazandıkları Üniversiteler

Sakarya Üniversitesi

SİNEJAN ELİF KUŞHAN Resim Bölümü
ÇAĞLA ŞAVKLI Resim Bölümü
SİNEJAN ELİF KUŞHAN Seramik Bölümü 1.si
GÜLİSTAN TERKİN Seramik Bölümü
ÇAĞLA ŞAVKLI Seramik Bölümü
ELİF FEYZA DAĞLI Seramik Bölümü
ENES KARADAĞ Seramik Bölümü
DİDEM UBİÇ Seramik Bölümü
ELİF FEYZA DAĞLI Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
GÜLİSTAN TERKİN Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
ENES KARADAĞ Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
DİDEM UBİÇ Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Öğrencilerimizin Kazandıkları Üniversiteler

Anadolu Üniversitesi

DENİZ SANİYE KAFA Çizgifilm Animasyon Bölümü
HAYAL RABİA MUSLU Resim Bölümü
EMİRHAN ÖZGEN Resim Bölümü
HAZAR KERTİŞ Resim Bölümü
FURKAN TURAB ÇAP Heykel Bölümü
BİLGE İYİBOZKURT Heykel Bölümü
ELİF BEYZA SARIŞEN Seramik Bölümü
ZEHRA TÜTÜNCÜ Seramik Bölümü
SİMAZE KUZUCU  Seramik Bölümü
KÜBRA BAYKUŞAK Seramik Bölümü
ESRA ÖZBAKIR Seramik Bölümü
ELİF FEYZA DAĞLI Seramik Bölümü
SUDE IRMAK HEKİMOĞLU Seramik Bölümü 2.si
MERVE ÇAN Seramik Bölümü
AYŞE İREM ERDEM Seramik Bölümü
AYŞENUR AYDIN  Seramik Bölümü
ALEYNA KURT Seramik Bölümü
SENA GÜMÜŞBIÇAK Seramik Bölümü
ECE ASLI ERİKÇİ Baskı Bölümü 3.sü
HAYAL RABİA MUSLU Baskı Bölümü 6.sı
HAZAR KERTİŞ Baskı Bölümü 10.su
AYŞENUR AYDIN Baskı Bölümü 14.sü
BEHİCE ELİF UÇAR Baskı Bölümü 14.sü
ALEYNA ASLAN Baskı Bölümü 14.sü
HAZAL BİLGİÇ Cam Bölümü 1.si
TUBA KAYA Cam Bölümü 3.sü
YİĞİT BERK YILMAZ Cam Bölümü 10.su
ALEYNA ASLAN Cam Bölümü 
BEHİCE ELİF UÇAR Cam Bölümü 
OZAN ATAY Cam Bölümü 
Öğrencilerimizin Kazandıkları Üniversiteler

Yıldız Üniversitesi

UBA KAYA Bileşik Sanatlar Bölümü 2.si
MERVE ÇAN Bileşik Sanatlar Bölümü
YELİZ KILIÇ Bileşik Sanatlar Bölümü
BORA TUNA Bileşik Sanatlar Bölümü
MISRA ZEYNEP ÇALIŞAN Bileşik Sanatlar Bölümü
ZEHRA TÜTÜNCÜ Bileşik Sanatlar Bölümü
ALEYNA KURT Bileşik Sanatlar Bölümü
HAZAR KERTİŞ Bileşik Sanatlar Bölümü
SUDE IRMAK HEKİMOĞLU Bileşik Sanatlar Bölümü
ZEYNEP NİDA PAKMAN Bileşik Sanatlar Bölümü
HAZAL BİLGİÇ Bileşik Sanatlar Bölümü
ECE ASLI ERİKÇİ Grafik Tasarım Bölümü 2.si
BİLGE İYİBOZKURT Grafik Tasarım Bölümü
FURKAN TURAB ÇAP Grafik Tasarım Bölümü
YİĞİT BERK YILMAZ Grafik Tasarım Bölümü
HAYRUNNİSA MURATOĞLU Grafik Tasarım Bölümü
MISRA ZEYNEP ÇALIŞAN Grafik Tasarım Bölümü
İREM SEDA YILDIRIM Grafik Tasarım Bölümü
ŞEYMA NUR GÜNEŞ Grafik Tasarım Bölümü
KÜBRA BAYKUŞAK Grafik Tasarım Bölümü
BEHİCE ELİF UÇAR Grafik Tasarım Bölümü
Öğrencilerimizin Kazandıkları Üniversiteler
ELANUR UYGUN Seramik Bölümü
ILGIN HATUN BİLİR Seramik Bölümü
BEHRENUR YALÇIN Seramik Bölümü
YETER SİREK Seramik Bölümü
SALİHA ECE TAŞ Resim Bölümü
GÖKSAL OĞUZHAN Resim Bölümü
ELANUR UYGUN Resim Bölümü
YETER SİREK Seramik Bölümü
Öğrencilerimizin Kazandıkları Üniversiteler

Trakya Üniversitesi

CESUR KALFA Resim Bölümü
CESUR KALFA Heykel  Bölümü 1. Asil
Öğrencilerimizin Kazandıkları Üniversiteler

Düzce Üniversitesi

ZEYNEP NİDA PAKMAN Resim Bölümü 1.si
ZEYNEP NİDA PAKMAN Heykel Bölümü 1.si
Öğrencilerimizin Kazandıkları Üniversiteler

Karabük Üniversitesi

ÖZLEM KÜÇÜKYILMAZ Grafik Tasarım Bölümü %50 Burslu
Öğrencilerimizin Kazandıkları Üniversiteler

İstanbul Aydın Üniversitesi

TUBA KAYA Çizgifilm Animasyon Bölümü 1.si %100 Burslu
AYŞENUR AYDIN  Grafik Bölümü 1.si %100 Burslu
HAZAL BİLGİÇ Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü 1.si %100 Burslu
ECE ASLI ERİKÇİ Çizgifilm Animasyon Bölümü 1.si %100 Burslu
SELİN SU BAĞCI Grafik Bölümü 1.si %50 Burslu
AYKİ TİMİNYAN Grafik Bölümü 1.si %50 Burslu
EMİR SEL Grafik Bölümü %50 Burslu
GAYE ŞEHRİ KILIÇ Grafik Bölümü %50 Burslu
HAZAR KERTİŞ Grafik Bölümü %50 Burslu
FURKAN TURAB ÇAP Grafik Bölümü %50 Burslu
ZEYNEP NİDA PAKMAN Grafik Bölümü %50 Burslu
ENES AKÇA Grafik Bölümü %50 Burslu
BİLGE İYİBOZKURT Grafik Bölümü %50 Burslu
SUDE IRMAK HEKİMOĞLU Grafik Bölümü %50 Burslu
EKİN YUNUSOVA Grafik Bölümü %50 Burslu
İREM SEDA YILDIRIM Grafik Bölümü %50 Burslu
SUMRU YÜKSEL Grafik Bölümü %50 Burslu
ALEYNA KURT Grafik Bölümü %50 Burslu
GİZEM ÇALIŞKAN Grafik Bölümü %50 Burslu
ZEHRA TÜTÜNCÜ Grafik Bölümü %50 Burslu
ALEYNA ASLAN Grafik Bölümü %50 Burslu
BEHİCE UÇAR Grafik Bölümü %50 Burslu
HAYAL RABİA MUSLU Grafik Bölümü %50 Burslu
ZEYNEP AYDIN Grafik Bölümü %50 Burslu
AYLİN KUTKU Grafik Bölümü %50 Burslu
AYŞE İREM ERDEM Grafik Bölümü %50 Burslu
MERVE ÇAN Grafik Bölümü %50 Burslu
BERKAY YILDIZ Grafik Bölümü %50 Burslu
MERVE ÇAN Grafik Bölümü %50 Burslu
Öğrencilerimizin Kazandıkları Üniversiteler

Bahçeşehir Üniversitesi

ECE ASLI ERİKÇİ Çizgifilm Animasyon Bölümü 1.si %100 Burslu
Öğrencilerimizin Kazandıkları Üniversiteler
HAZAL BİLGİÇ Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü %50 Burslu
ZEYNEP Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü %50 Burslu
Öğrencilerimizin Kazandıkları Üniversiteler

Yeditepe Üniversitesi

PINAR ÇELEBİ Plastik Sanatlar %100 Burslu

GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK GÜZEL SANATLAR RESİM KURSU YURTDIŞI PORTFOLYO HAZIRLIK SANATHANE RESİM KURSU
Arayın
Whatsapp
SMS
Sizi Arayalım